Devátá stezka- Obsah

24. července 2008 v 22:17 |  Mediátor
Mediátor 2- Devátá stezka
V druhém díle má Suze takovou saxy vyrážku na rukou z jedovatýho břečťanu. Byla totiž na mejdanu a lidi jí řekli, že jají nevlastní bratr , který má domácí vězení, e tam taky a že se líbá za křovím( sorry, nepamatuju si přesně kde), s Debbie Mancusovou. I rozhodla se akční Suze, že se přesvědčí, a přesvědčila se tedy. Vlazla do břečťanu. Ale to eště o ničem nevěděla. A pak jí požádal o tanec… Tad… Celkem hezkej… Po tanci však odešel a ani se jí pořádně nepředstavil.
Když se dostala domů, šla si lehnout, když v tu jí probudil vřískot. Vřískot, který slyšela pouze ona a její mrtvý spolubydlící- superatraktivní Jesse. Křik totiž vycházel z hrdla ducha-lépe řečeno mrtvé ženy.,, Řekni to Zrzkovi!! Řekni, že on za mojí smrt nemůže!!,, než se ale chudák rozespalá Suze stačí zeptat na konkrétnější info, žena zmizí. Chudinka, ani teď se nemůže vyspat, zjeví se totiž Jesse a vynadá jí, že měla bejt ohleduplnější. Konečně si lehne a usne. Rozhodne se však po záhadném Zrzkovi pátrat, aby měla mrtvá žena klid, a aby jí nechala spát. Její kamarádka , která ví všechny drby, protože pracuje v novinách, jí řekne, že zrzek je přezdívka majitele několika míst ( lázní atd.) Thadeuse Beaumonta. Vydá se tedy za ním a vyřídí mu vzkaz. Řekne, že se jí ona žena zjevila ve snu. Pana Beaumonta to nadchne.Chce jí vyslýchat. Zachrání jí však muž jménem Marcus a vyvede jí ven. Řekne jí , že Thadeus je tak trošku cvok. Pak Suze zjistí, že Tad, se kterým tancovala na party je Beaumontův syn. Tad jí odveze domů a dají si pusu. Suze si myslí, že tím je případ mrtvé ženy vyřešen.
Mezi tím se jí zjeví duch malého chlapce a chce, aby našla jeho kočku a nechala si jí. Suze s Cee Cee a Adamem jí jdou hledat. Cee Cee zjistí, že vždy, když se Beaumontovým stavbám někdo postavil do cesty, tak vždy ten člověk záhadně zmizel. Pak najdou kočku- Hřebíka ( haha), který se stane Jessovým přítelem.
Pak se jí však v noci se jí však opět zjevím mrtvá žena a vříská :,, Tys mu to neřekla! Pročs mu to neřekla?!,,
Suze to nechápe. Pak jí pozve Tad a pan Beaumont na večeři. Najednou se Tad v hlubokém spánku skácí. Suze si myslí, že pan B. je upír. Když jí chce kousnout, zabodne mu tužku do hrudi. Není však mrtvý, pouze zraněný, Marcus ( jak se Suze dozví- bratr pana B.) jí řekne, že pan B. není upír, poze si to myslí, a že Tada uspal, aby si se Suze mohl promluvit. Pak Suze přijde na to, že všechny lidi, kteří stáli v cestě Beaumontovým podnikům dal Marcus zabít. Ona to řekne Tadovi, ten řekne Marcusovi, že to ví, Marcus jí vtáhne do auta a chce jí zabít. Odveze jí do Beaumontova domu,kde už leží uspaný Tad A ŘEKNE, ŽE JE VYHODÍ DO MOŘE, ABY SE UTOPILI. Když dá Suze pár minut na to, aby si oblékla plavky, začne přemýšlet. Když Marcus opět přijde, rozbije Suze obrovské akvárko ve zdi a přivolá Jesse. Marcus se jí, po překonání prvního šoku, pokusí opět chytit.Ona si však stoupne do prázdného akvária, rozbije dráty od elektrického proudu, hodí je do vody a tím Narcise zabije. Pak v domě začne hořet. Suze vyhodí Tada do bazénu, skočí za ním. O Narcise a pana B. se postará Jesse. Nakonec už nikdy, nikdo o Marcusovy neuslyší, pan B. jde do psychiatrické léčebny a Tad odjíždí pryč. A co ona vřískající žena?? Když Suze přijde domů, zjistí, že její matka vystavila na zeď fotky ze svojí a Andyho ( jejího současného muže), ze svatby její a Suzaninýho taťky ( který je mrtvý), a ze svatby Andyho a jeho (také už mrtvé) bývalé ženy. Na fotce Andyho bávalé ženy pozná Suze vřískající ženu. Ano! Ona zemřela na rakovinu a poslední dny byla v komatu. Andy a děti se rozhodly, že jí z přístrojů odpojí. Nejmladší z nich - Prófa má zrzavé vlasy, a jeho maminka mu říkávala Zrzku. Suze mu to řekne, on se rozbrečí a jeho maminka Suze mlčky poděkuje.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Hannah Hannah | Web | 24. července 2008 v 22:44 | Reagovat

ahoj mas pekny blog :) jinak klikni na web stoji to za too :)

2 Saxon pepek námořník aneb...já co vlastnim tuhle blbost. Co neni blbost,ale uzasnej blog plnej zajímavejch věcí,že? :D Saxon pepek námořník aneb...já co vlastnim tuhle blbost. Co neni blbost,ale uzasnej blog plnej zajímavejch věcí,že? :D | 25. července 2008 v 14:33 | Reagovat

fuj! sem se lekla :))

3 Saxoňka Pepka Námořnice Saxoňka Pepka Námořnice | 16. srpna 2008 v 17:31 | Reagovat

Och pchechoň!" Medík NEEEEEEEEJ!

4 Ajule Ajule | Web | 15. listopadu 2008 v 17:39 | Reagovat

Ten poslední je nejlepší...taková romantika. Stráááášně se mi líbí, jak Jesse obživne a bude s ní na tom plese...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
BeMySpace Layouts HereMySpace Layouts HappyAndMySpace Layouts Writea MySpace Layouts commentToMySpace Layoutsmake happyMySpace Layouts me!