Krajina plná stínů- obsah!!

24. července 2008 v 21:46 |  Mediátor
Mediátor
Obsah prvního dílu!!! Makali jsme na tom s kámoškou celej večer, takže si toho važte!!!
Krajina plná stínů
Susannah se se svojí mamkou přestěhují do Kalifornie. Susannin tatínek umřel a mamka si našla nového muže, který má už tři syny. Maminčin nový přítel ( Andy) pro ně koupil dům, který je sice krásný, ale starý. To se jí ale nelíbí. Proč? Vždyď kdo by odolal tomu, bydlet v krásném a velikém domě a mít celý pokoj jenom pro sebe? Susannah má však jednoduchý důvod, proč nemá ráda staré domy. Je totiž Mediátor. Asi se ptáte, co to je. Mediátor je skoro normální člověk. Ehm.. skoro. Liší se od lidí jenom tím , že vidí duchy. Může na ně sahat. Může s nimi mluvit. Ale není to jen tak pro srandu. Být mediátor je…úděl. Susannah musí pomáhat mrtvým duším dostat se do nebe. Nebo prostě tam nahoru. A její předtucha se splní. Brzy zjistí, že v jejím pokoji přebývá duch kovboje, který žil před dávnými lety. Je to kovboj se španělskou krví, kterého asi nechala zabít jeho bývalá snoubenka. Jesse se stane Suziným kamarádem.
A teď zpět do děje. Suze musí samozřejmě začít chodit do školy. Její novou školou je křesťanská škola, jejímž ředitelem je otec Dominik. Jen co Suze přijde ke svojí nové skříňce, uvidí u ní ducha dívka, která je stará jako ona. A co dívka nezačne dělat: začne Suze vyhrožovat, že ji zabije.Což si svérázná Suze nedá líbit a jednu jí vrazí. Pak tam přijde otec Dominik a obě je uklidní Pro Suze je šok, že on Heather ( to je jméno mrtvé dívky), také vidí. Otec Dom je totiž také mediátor.
No a najednou přijde další rána: její mladší, ale hodně chytrý brácha- Prófa, zjistí, že v jejím pokoji jsou neznámé síly (Jesse). Suze mu to nějak vysvětlí, jako že je to v pohodě a že to zvládá a že o tom ví.
Heather se pokusí na ní a na jednoho kluka- Bryce shodit trám a zabít je. Suze si jí na poslední chvíli všimne, a zachrání sebe i Bryce. Bryce samozřejmě neví, že se ho snažila Heather zabít, ale prozradí Suze, že měl dívku ( tou byla Heather), že jí dal kopačky, a že ona zazvonila u jejich dveří a vystřelila si mozek. Teď už je Suze jasné, proč se Heather snaží Bryce zabít.
Naše malá akční mediátorka se rozhodne, že s tím něco udělá. V noci se vydá do školy, aby na Heather provedla obřad exorcismu ( aby jí nedobrovolně dopravila na onen svět). To se jí však nepodaří, Heather se naštve a začnou spolu bojovat. Heather po Suze mrskne hlavu sochy a pak jí zavalí. Jako její jediná spása se tam Jesse a zachrání jí. Druhý den ale rozzuřená Heather v řiditelně shodí na Bryce a otce Dominika velikou sochu Ježíše na kříži. Oba to však přežijí, ale kvůli zraněním musejí zůstat v nemocnici.
Otec Dom si na Suze vymůže slib, že se Suze sama už do školy nevydá. Ten ale Suze bez rozpaků poruší a vydá se tam znova. Tentokrát Suze řekne Heather, že jí pomůže, ale Heather si musí stoupnou do kruhu a zavřít oči. Suze začne obřad. Už se nad nimi rozevírá brána na onen svět, když to Heather dojde a snaží se utéct. To se jí však nepodaří, ale než jí vcucne brána na onen svět, stihne na Suze strhnout strop. Najednou se tam objeví její tři bratři. Suze se doví, že Jesse dal Prófovi znamení, že je Suze v nebezpečí a oni ji přišli zachránit.
Bryce se však rozhodne začít chodit do jiné školy, aby zapomněl na Heatheřinu sebevraždu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa


Komentáře

1 Endry Endry | Web | 24. července 2008 v 21:52 | Reagovat

jjj-mediátor-to jsou upe bombový knížky že?

2 Saxon pepek námořník aneb...já co vlastnim tuhle blbost. Co neni blbost,ale uzasnej blog plnej zajímavejch věcí,že? :D Saxon pepek námořník aneb...já co vlastnim tuhle blbost. Co neni blbost,ale uzasnej blog plnej zajímavejch věcí,že? :D | 24. července 2008 v 21:54 | Reagovat

No jistě!! O děkuji!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama
BeMySpace Layouts HereMySpace Layouts HappyAndMySpace Layouts Writea MySpace Layouts commentToMySpace Layoutsmake happyMySpace Layouts me!