Září 2009

Ohodnocený blogy pro: Niqi, werunqa, krisbell a zrzqa, ewiku xD

24. září 2009 v 15:24 Hodnotím blogy! SUPER-originálně!! xD
No tak sem všechny ty lidi, co chtěli ohodnotit blog ( bylo jich celkem dost! Super!) šoupla do jednoho článku xD
Tak mi pište jak ste spokojenýý xD


2. Hodnocení pro:
NiQi
Blog má: ani ne mesíc


Obsah článků: 6/10 No tak je to blog hlavně o grafice... Takže dessy, VGS a tak... Ale tak co jinýo tky do blogu o grafice, a jelikož já tyhle lidi, co dělaj dessy OBDIVUJU, páč sem na tohle fakt PferdBeine( NEBOLI kopyto, pole Žužu) xD... Takže super..
Jak často přidáváš new články: 6/10 Tak sou tam celkem dlouhý pauzy... Někdy i tejden nebo tak, a pak v jeden den víc článků.. Ale tak u těch dessů je to fuk, že jo...

Dess : 9/10 JUU no ten je uplně super CUTE! Miley je cool! A zbožňuju, jak tam vlevo leze to písmo do záhlaví. Fakt SUPER!

Název blogu: 6/10- Niqi-graphic. Krátký a výstižný. Každej ví, co si pod tim představit.
Celkem: 27/40
Dokec: Myslim, že je to celkem úměrný tomu, jakčasto na blog píšeš a tak. A určitě si dáš velkou práci s tou grafikou, což fakt obdivuju. Doufám, že si spokojená , napiš do komentů!


3. Hodnotko! tEntokrát pro:

WeruunQaA
Blog má : 3 dny ( ale je to stary, takze ted tak cca dva tejdny xD)

Obsah článků: 9/10JŮŮŮ No sou tam kusovky, nápisy, návody, písničky... A přiznám, že mě maliinko i ovlivnilo to, že tam máš klip od Taylor Swift- You belong with me. Ta bísnička je dokonalá. A video tky.!! xD ♥

Jak často přidáváš new články: 5/10 Tk co sem pochopila, jsou tam trošku mezery a je to hodně článků najednou... A většina lidí kouká jen na poslední zveřejňenej, což je škoda...

Dess : 7/10 Neni špatnej... To záhlavkou sou cuute obrázky.. A ten nápis je tky clekem cool. xD Ale jako nic extra, ale stačí!

Název blogu: 6/10- weruunqaa. Klasika, jmeno. Má to tam cool hodně písmenek. A W. a Q. xD
Celkem: 27/40
Dokec:¨Tky 27 jo? Ale tady mě fakt uchvátily ty články, což je asi největší pochvala, jakou může blogař mít. Akorát ten dess no... Ale i ten neni špatnej! Já mam co řikat, se svojí šikovností. :* napiš jak si spokojená!

4. blog!

Přezdívka: Krisbell
Jak dlouho máš blog: Ehm×ĐAsi 11 dní×ĐĐ

Obsah článků: 9/10 Super! Máš tam svoje kecy, soutěže... Hlavně je to blog o hercích ze stmívání, jak sem tak pochopila, hlavně o Robertovi xD... Ale ne zas JENOM o něm, což je fajn.!

Jak často přidáváš new články: 9/10 Huráá konečně něcoo cool! xD Super, je snad každej den pár článků.. Naštěstí ne 10 denně, ale pár ...

Dess : 8/10 COOL! Máš dess od stejný holky jako já... Je na něm Rob, což se k blogu hodí,ž e jo... Zvláštní okraje šlánků.. Akorát se mi moc nelíbí to neoddělený menu.. Ale zvláštní pochala pza nápis US WEEKLY! Cool!!

Název blogu: 6/10- robtens. Z toho ležim jako fakt. Už sou konečně spolu jo? xD Se o tom nějak nezajímám... Výstižný, jednoduchý.
Celkem: 32/40
Dokec:¨WÁÁU! Buď na sebe pyšná, doteď máš nejvyšší hodnocení! Fakt fajn blog, i když se o Stmívání nějak extra nezajímám.. Máš tam news a tak... Super... napiš jak si s timhle spokojená.

5. blošeQ: xD

Přezdívka: ewiku
Jak dlouho máš blog: asi pol roka mosno tych 8mesiacow to uz aj bude alebo 10:D

Obsah článků: 9/10 Taky boží! Příběhy, písničky... A něco o GREENPEACE!

Jak často přidáváš new články: 7/10 Tk je to dost často... Ale tky tuna článků najednou, což je škoda...

Dess : 8/10 Jednoduchej, ale fajn a výstižnej. A nápis Sex , Drugs and rockń roll mě dostal xD
Název blogu: 9/10- shut-up-bitch.blog- tak z toho sem nemohla, už když sme se staly sbčkama. Moc sprostý na mě, ale aspoň VTIPNÝ a ORIGINÁLNÍ. A angličtina je cool.
Celkem: 33/40

Dokec:¨Jůů tak o bod víc než předchozí! Fajn blog, jak by tky ne, když je to moje spřátelko. Ale hodnotila sem i tak OBJEKVITNĚ! XD

zatim poslední... ale pište dál: 6.-
zRzQa►
BLOG MÁ: rok a pul
Obsah článků: 10/10 Super! Soutěže, grafika, kecy, něco o filmech, obrázky, news... A tky nesnáší fyziku! xD

Jak často přidáváš new články: 8/10 Hodně čsto... což jefajn... pak to ani nejde udělat jinak, než tuna článků najednou no... xD

Dess : 8/10 No mě nějak blbne obrazovka, takže mam jen divný barvy.. ale podle toho ostatního.. ashley je fajn a okraje vypadaj tky zajímavě.. super!

Název blogu: 7/10- zrzka11. Tky normálka. Zajímalo by mě, jeslti je 11 tvoje oblíbený číslo nebo ne. xD
Celkem: 33/40

Dokec:¨Taky! Spolu s ewiku máte zatim nejvíc! xD Buďte pyšný xD Ozvi se, jak se ti líbí moje hodnotko!

DÍKY VŠEM A PIŠTE DÁL!
XOXO sweetheards:*!

<3 1. ohodnocenej blog! ♥

16. září 2009 v 16:45 Hodnotím blogy! SUPER-originálně!! xD
První hodnocení blogu pro: Miss Sue

Obsah článků: 8/10 Joo no máš to total CUTE, prostě cool videoklipy, photoshooty, někdy i kecy od tebe, prostě blog, kde se nenudíš!

Jak často přidáváš new články: 6/10 No neni to každej den tuna článků, což je cute ale je to vždycky víc článků po pár dnech nebo tak... Takže by bylo možná lepší každej den jeden, dva... Můžeš si to řpednastavit, ať se ti to samo zveřejňuje!

Dess : 9/10 Tak ten des je fakt boží, tady nemáš plnej počet jenom kvůli mně, páč mi tam vadí ta kytka, ale jinak je uplně ÚŽASNEJ!

Název blogu: 7/10 only-for-us-girls Mi přijde celkem cool! xD Prostě fajn a nenudnej název!

Celkem: 30/40

Dokec: No tak já doufám, že si spokojená, protože tohle je u mě FAKT úspěch! Jako já sem přísná hdost takže buď happy xD! A blog máš totál nejvííc cute a mě se líbí. Sníst ho. xDd

Chceš ohodnotit blog..?? ORIGINÁLNĚ a COOL? xD

6. září 2009 v 18:07 Hodnotím blogy! SUPER-originálně!! xD
Tk kdo chce ohodnotit blog... originálně a NEnudně... tak ať si napíše...

Přezdívku:

Jak dlouho máš blog:

Až to bude, ozvu se! xD

A hodnotím:

Obsah článků:

Jak často přidáváš new články:

Dess :

Název blogu:

Body: Za každou věc max. 10 bodů, timpadem maximum je 40 bodů. FUJ maitka xD

http://www.luxurymag.cz/data/clanky/2008-09/clanek00127/title_clanek00127.jpg

Tak pište!

BeMySpace Layouts HereMySpace Layouts HappyAndMySpace Layouts Writea MySpace Layouts commentToMySpace Layoutsmake happyMySpace Layouts me!