Listopad 2009

K čemu to..?

12. listopadu 2009 v 18:32 Ó krása!!!Mačok saxoň trhlý nápady!!!!!!!!!!! OCH TOHLE BUDE DOOST HUSTÁ RUBRIKA.
Ahoj, tak si tak tady sedim a řikám si.. K čomu ten blog vlastně mam..
Přestalo mě bavil ,,blogovat,, už o prázdninách , protože to sem neměla čas a navíc sem i tak měla strašně malou návštěvnost... A jako dělat něco pro nikoho, na to se mě moc neužije...
A teď se ukázalo, že to tak je i bez prázdnin... Vim, že sem na to kašlala , ale jeden z důvodů je, že me to přišlo zbytečnýl.. kdo sem chodí..?
Ukázalo se, že ze svej .. tak čtyřiceti sbček mam jen TŘI věrný.
A těm taky strašně moc moc a moc děkuju :*.. vydržely se mnou hoodně dlouho... !! A možná eště vydrží... Ale ostatní? Zrušili, pozastavili, nebo kašlou na blogy.. Asi je to pro to, že teď je IN facebook a ty blogy už prostě nejsou COOL a hodně lidí přestaly bavit.
Já ale nerušim blog, jen dávám takovou pauzičku... Ale každopádně se čas od času na dvoje nej nej a nejužasnější TŘÍ esběčka mrknu.. ewiku maglaiz Krisbell ... Ste dokonalý!!!
A DOUFÁM, že i vy ke mě občas něco písnete ...!

Ale prostě já byla zvyklá na návštěvnost 800 nebo i 900 lidí tejdně, tak se nedivte, že mě 145 neuspokojuje ! :D ale tak o tom to je xD.. a i těm 145 díky mooc!!!!!!!!
Jinak na mě a důšu padá nostalgie když si čtem ty svoje starý kecy... bylo to fakt dokonalý! PCHECHOŇ. umřít. xD xD xD

No nic, tak kdo chtěl si to přečetl a vy se mějte, kdo bude cchtít, at písne koment a já odpovim. popř. 360424142 ICQ...
Kdyby ste chtěli facebook napište..

myslim, že občas sem určitě nějakej ten článek šoupnu! ... A za čas se opět shledáme!! xD xD LOL XDXd

Já už radši du tak papa a mějte se a nezapoměňte..

Užívejte života! To je to o čem to všechno je!

See you soon ( i hope..) :*
BeMySpace Layouts HereMySpace Layouts HappyAndMySpace Layouts Writea MySpace Layouts commentToMySpace Layoutsmake happyMySpace Layouts me!