Srpen 2010

Plačte, odcházím! :)

23. srpna 2010 v 23:54 Ó krása!!!Mačok saxoň trhlý nápady!!!!!!!!!!! OCH TOHLE BUDE DOOST HUSTÁ RUBRIKA.
Tak sem se dlouho rozhodovala, jak ( a jeslti vůbec) tohle napsat na blog... Ale pak sem si uvědomila, že nenapsat sem ani svoje poslední ahoj by bylo fakt hnusný vzhledem k tomu, že je to tři roky a měsíc co mam tenhle blog a že tohle mu aspoň dlužim.
Rozhodně ho nebudu rušit, protože se ráda podívám na svoje starý články, a kdo ví, třeba z nich ještě něco nědy použiju! :)
Každpopádně, bylo mi s blogem fakt fajn, vyhrála a pobavila sem se hodněkrát!
Nechci tady už nikoho ( byť by to byli jen ti tři lidi, který ho asi tak  v současný době čtou :D) krmit sračkama typu, že se možná vrátim, protože nevrátim... :) Nevylučuju, že sem někdy něco přidám, ale rozhodně už nebudu tak aktivní jako dřív.

Proč? Sama nevim, možná už sem z toho vyrostla, možná už radši žiju než přidávám každej den nějakej článek, možnná už mě to prostě nebaví, možná sem prostě dospěla do fáze, kdy mi to přijde zbytečný, ale nelituju ani minuty kterou sem blogu dala! Mam rozepsanejch asi 10 článků, ale ty už boužel nejspíš nikdy nikdo nepřečte! :D Ale já sem smířená!
Takže se loučim, bylo mi s váma všema fajn, a přestávám znít jako nějaká slavná herečka odcházející do důchodu a du spát! :D

A eště jedna moja klasika!
To sem našla na googlu po zadání goodbye! Já ho prostě žeeru! :D
BeMySpace Layouts HereMySpace Layouts HappyAndMySpace Layouts Writea MySpace Layouts commentToMySpace Layoutsmake happyMySpace Layouts me!